Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

15 квітня Президент підписав Закон про банкрутство.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > 15 квітня Президент підписав Закон про банкрутство.

15 квітня Президент підписав Закон про банкрутство.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

15 квітня Президент підписав Закон про банкрутство. Нагадаємо, що ще в жовтні, Парламент прийняв в другому читанні Кодекс з процедури банкрутства. Тоді депутати довго сперечалися та узгоджували які норми та статті повинні міститися у кодексі і при підготовці до другого читання було надано більше тисячі поправок. Ухвалений Верховною Радою Кодекс з процедури банкрутства став тільки першим кроком на шляху до формуванню окремого процесуального законодавства в цій сфері.

Зокрема у документі прописані умови та порядок відновлення платоспроможності боржника юрособи або визнання його банкрутом з метою задоволення вимог кредиторів. Однак експерти зауважують що використання багатьох норм господарського процесу в процедурах банкрутства може створити тільки правові колізії

Однією з найвагоміших змін в новому кодексі це те що з’являється можливість визнавати банкрутами фізичних осіб. Раніше в законодавстві така опція була відсутня. Нажаль з кінцевого варіанту Кодексу до другого читання були прибрані норми щодо автоматизованого арешту рахунків, єдиного електронного реєстру боржників і мирову угоду, проте оптимізм що ці механізми все ж таки з’являться в кодексі в майбутньому.Нарешті будуть врегулюванні відносин з відновлення платоспроможності фізичних осіб, що потрапили у важку фінансову ситуацію і потребують помочі з боку держави.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук