Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

2-го травня вступають в дію нові не бюджетні рахунки для сплати ЄСВ.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > 2-го травня вступають в дію нові не бюджетні рахунки для сплати ЄСВ.

2-го травня вступають в дію нові не бюджетні рахунки для сплати ЄСВ.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

Через два тижні, 2-го травня вступають в дію нові не бюджетні рахунки «3719», відкриті на ім’я територіальних органів ДФС України для сплати ЄСВ і фінансових санкцій,про це йдеться в офіційному повідомленні держоргану. Як уточнюється, зміна рахунків пов’язана з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС. Саме цьому з 02.05.2019 будуть функціонувати нові рахунки для сплати ЄСВ, відкриті на балансі центрального апарату Казначейства (код банку 899998). А отже і в полях «Отримувач» і «Код отримувача» платіжки при сплаті ЄСВ необхідно вказати найменування органу ДФС і його код ЄДРПОУ.

У той же час код бюджетної класифікації не вказується, так як ЄСВ не відноситься до доходів бюджету. Раніше ДФС відзвітувала про надходження ЄСВ в першому кварталі 2019 року. Показники надходжень від ЄСВ за березень поточного року надходження до держбюджету склали 21,3 млрд грн, що на 22% більше, ніж в березні минулого року. А протягом минулого року ДФС забезпечила надходжень ЄСВ на рівні 228 млрд. грн.

Починаючи з другого травня кошти, які будуть виплачуватися платниками на старі рахунки по зарахуванню ЄСВ, не зараховуватимуться, а будуть повертатися платникам, як нез’ясовані надходження.Зверніть увагу що вимоги щодо заповнення реквізитів платіжного доручення наведені в додатку 8 до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженої постановою НБУ від 21.01.2004 р 22, а форма платіжного доручення затверджена додатком 2 до Інструкції 22.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук