Юридическая компания

9:00 - 18:00

Работаем с Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

 

24 квітня Уряд України своєю постановою №365 розширив повноваження Мін’юсту.

Юридическая компания Incolanse > Новости  > 24 квітня Уряд України своєю постановою №365 розширив повноваження Мін’юсту.

24 квітня Уряд України своєю постановою №365 розширив повноваження Мін’юсту.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»

24 квітня Уряд України своєю постановою №365 розширив повноваження Мін’юсту. Тепер Міністерство юстиції отримає можливість відкривати рахунок для виконання судових рішень на користь держави. Дана постанова дає право відкривати рахунки не тільки в національній а й в іноземній валюті, в держбанках для зарахування авансового внеску стягувача. А також для обліку сум на депозитах і внесення стягнутих грошей на рахунки та їх виплати стягувачам.

У Кабміні впевнені, що таким чином, дане нововведення створить умови для більш належного виконання посадовими особами відповідного Департаменту держвиконавчої служби Мін’юсту, покладених на них завдань по примусовому виконанню судових рішень та рішень інших органів. Тільки за перші чотири місяці поточного року, держвиконавці вже виконали 238 , 1 тис. виконавчих документів, що становить 53,5% від кількості завершених. Статистика показує, що така інтенсивність фактичного виконання зросла більш ніж на десять відсотків, у порівнянні з аналогічним періодом за минулий рік.

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук