Акціонерним товариствам дозволили відстрочити проведення річних зборів акціонерів.
Друзі, зверніть увагу, що акціонерним товариствам(далі АТ) дозволили відстрочити проведення річних зборів акціонерів.
Таким чином, після закінчення карантину, у АТ будуть ще три додаткові місяці для його проведення.
Відповідне положення міститься в прийнятому Законі щодо подолання кризи №3275, окрім цього, документ дозволяє акціонерам проводити збори дистанційно.
Що це означає?
У Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі НКЦБФР), пояснюють, що в зв’язку з обмежувальними заходами, коли неможливо провести очні збори акціонерів, АТ зможе провести їх дистанційно згідно з тимчасовим порядком.
Над порядком вже працюють в НКЦПФР, адже дистанційні збори не підлягають реєстрації в Мінюсті.
Для чого це потрібно?
Вимушені зміни були розроблені для інститутів спільного інвестування (корпоративних фондів, ТОВ, що є емітентами цінних паперів).
Решта ж учасники фондового ринку, які не випускають цінні папери, отримають ще 3 місяці після карантину для оприлюднення фін. звіту за минулий рік.
Окрім цього, антикризовий Закон дає можливість протягом 5 робочих днів, після загальних зборів акціонерів, розкрити річну інформацію АТ.
Друзі, а що Ви думаєте про дистанційне проведення зборів АТ? Чи стане це корисним та дієвим механізмом для АТ під час карантину? Поділіться Вашою думкою…