В Міністерстві охорони здоров’я України анонсували появу електронного кабінету пацієнта.
В Міністерстві охорони здоров’я України анонсували появу електронного кабінету пацієнта. Даний сервіс буде інтегрований з державним додатком «Дія».
Що це означає?
Як повідомили у МОЗ, після запуску е-кабінету, у додатку «Дія» пацієнт отримає можливість переглядати свою електронну медичну карту.
Крім цього, через електронний кабінет пацієнт зможе укладати декларації з лікарем онлайн та надавати доступ лікарю до особистих даних про хвороби.
Паперові лікарняні в минулому?
В МОЗ також анонсували відмову від паперових лікарняних, замінивши їх на електронні. Ще в минулому році МОЗ почало розробку даного проекту. Всього ж у 2021 році Міністерство охорони здоров’я планує впровадити близько тридцяти нових цифрових проектів.
Варто нагадати, що в минулому році в Міністерстві цифрової трансформації повідомили, що з 1 вересня 2021 року органи державної влади не матимуть права вимагати паперові документи у громадян.
Друзі, а що Ви думаєте а такий сервіс від МОЗ? Чи буде достатньо захищена інформація про пацієнта? Поділіться Вашою думкою …