В Україні з’явиться новий держорган – Бюро економічної безпеки (БЕБ).
Друзі, найближчим часом в Україні з’явиться новий держорган – Бюро економічної безпеки (далі – БЕБ).
Відповідний законопроект №3087-д зареєстрований в Парламенті, та рекомендований профільним комітетом для прийняття за основу.
Що це означає?
Згідно з документом, БЕБ буде займатися розслідуванням злочинів, які були у підслідності Податкової міліції (економічні злочини).
Таким чином, БЕБ пропонують зробити правоохоронним органом.
Мета проекту закону – оптимізувати структури та чисельність органів, що ведуть боротьбу зі злочинами у сфері економіки та усунути дублювання їх функцій.
Завданням Бюро буде – запобігання, попередження, виявлення, припинення, розслідування та розкриття кримінальних злочинів, віднесених законом до їх підслідності.
Що це дасть?
За словами авторів закону, це дозволить зменшити податковий тиск на платників податків та водночас ефективно боротися з економічною злочинністю.
❓Як буде працювати БЕБ?
🇺🇦Президент України буде призначати директора Бюро, який в свою чергу буде підзвітний Парламентові.
👥Загальна чисельність БЕБ становитиме 4 000 осіб.
⛔️Також варто зазначити, що працівники Податкової поліції не зможуть автоматично перевестися на роботу до БЕБ, їх буде очікувати повноцінне проходження конкурсу.
🤔Друзі, а що Ви думаєте про створення чергового нового держоргану?
✍️Чи зможе БЕБ не повторювати помилок податкової міліції і якісно та ефективно виконувати свої обов’язки? Поділіться Вашою думкою…