В Україні планують ввести адміністративну відповідальність за образу поліцейських.
В Україні планують ввести адміністративну відповідальність за образу поліцейських. Відповідний Законопроект №5050-1 зареєстровано у Верховній Раді.
Що це означає?
Законопроектом №5050-1 передбачено, що за публічну образу співробітника поліції, члена громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону, військовослужбовця або прикордонника під час виконання ними службових обов’язків штрафуватимуть від 20 до 40 НМДГ (від 340 грн. до 680 грн). Окрім цього, за відповідне правопорушення, автори законопроекту пропонують призначати від 20 до 30 годин громадських робіт.
Що ще пропонують змінити?
- Збільшити штрафи за злісну непокору правоохоронцям під час виконання ними службових обов’язків (від 850 грн до 1700 грн) або громадські / виправні роботи.
- Збільшити штрафи за дрібне хуліганство (від 170 грн до 510 грн.).
- Збільшити штрафи за публічні заклики до невиконання законних розпоряджень правоохоронців, якщо це призводить до порушення громадського порядку (від 510 грн. до 850 грн.) або громадські / виправні роботи.
Друзі, а що Ви думаєте про встановлення відповідних штрафів за образу поліцейських? Та чи дисциплінуватиме це громадян? Поділіться Вашою думкою…