Юридична компанія

9:00 - 18:00

Працюємо з Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

В українських СІЗО дозволять користуватися телефонами та інтернетом.

СІЗО інтернетом

В українських СІЗО дозволять користуватися телефонами та інтернетом. Відповідний експериментальний проект Мін’юсту триватиме до 30.04.2023 року.

Для чого це потрібно?

Представники Мін’юсту зазначають, що за допомогою такого проекту вони планують з’ясувати, наскільки доцільно надавати ув’язненим до вироку суду вихід до інтернету і чи може це бути фактором, який негативно впливає на інтереси та права всіх учасників кримінального провадження.

Проект пропонує запровадити технічну можливість в окремих слідчих ізоляторах ДКВС України. Ув’язнені, за встановлену плату, зможуть здійснювати телефонні розмови і користуватися інтернетом, але з обмеженням контенту.

А днями Голова Мін`юсту озвучив розцінки на відповідні послуги. Місячне користування телефоном обійдеться в 345 грн. , а за користування інтернетом на планшеті 575 грн.

У Мін’юсті також зазначають, що усі розмови в’язнів будуть автоматично записуватися.

Ця програма не потребує витрат із бюджету, оскільки заснована на самоокупності. Отримані гроші підуть у спецфонд на фінансування ремонту.

Друзі, а що Ви думаєте про доцільність впровадження такого проекту ? Поділіться Вашою думкою…

Tags:

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук