Депутати підтримали введення штрафів за масову розсилку спаму.
Депутати підтримали введення штрафів за масову розсилку спаму. Відповідні нововведення містяться у прийнятому Законопроекті №3014.
Що це означає?
Таким чином, Парламент ввів штрафи за розсилку кореспонденції рекламного характеру адресатам, які не виражали бажання її отримати. Крім цього, штрафувати будуть й тих, хто не надає можливість відмовитись від розсилки такого спаму.
Які передбачені штрафи?
- За розсилку спаму загрожує штраф в розмірі від 1,7 тисячі до 3,4 тисяч гривень;
- За ненадання користувачеві можливості відмовитися від небажаної розсилки передбачений штраф від 3,4 тисячі до 8,5 тисяч гривень;
- За невиконання законних вимог посадових осіб Нацкомісії, що здійснює регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, або за створення перешкод для виконання покладених на них обов’язків передбачений штраф від 17 тисяч до 51 тисячі гривень.
Для чого це потрібно?
Нагадаємо, що даний документ був розроблений в рамках виконання Угоди про асоціацію з ЄС та покликаний оновити правове регулювання сфери електронних комунікацій. Крім цього, весь цифровий зв’язок (включаючи телефонний, бездротовий та дротовий інтернет – доступ) віднесений до сфери електронних комунікацій. Держава також визнає Інтернет універсальної послугою та зобов’язується забезпечувати до нього доступ в тих регіонах, де самі провайдери не змогли цього зробити.
Друзі, а що Ви думаєте про введення штрафів за розсилку спаму? Та чи зможе держава забезпечити доступ до Інтернету у всіх регіонах України? Поділіться Вашою думкою …