З сьогоднішнього дня, Київ входить до “помаранчевої” Коронавірусної зони.
Друзі, та особливо ті, хто проживає в Києві, зверніть увагу, що з сьогоднішнього дня, Київ входить до “помаранчевої” Коронавірусної зони.
Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабміну у четвер.
Уряд пояснив так рішення тим, що майже кожного дня, захворюваність хворих на COVID-19 в Києві прогресує.
Що це означає?
Таким чином, з 14 вересня, в столиці будуть посилені карантинні заходи і почнуть діяти додаткові обмеження, що передбачені згідно до помаранчевої зони.
А саме:
- Проведення масових заходів буде дозволено за участю не більше 220 чоловік ( 1 людина на 10 м2 площі будівлі);
- Перевезення пасажирів громадським транспортом буде здійснюватися тільки в кількості 50% від місць для сидіння;
- Заборона діяльності установ, що надають послуги з розміщення (хостели ). Однак до готелів, це обмеження не відноситься;
- Заборонена робота ресторанів і розважальних закладів у нічний час;
Відвідування групових занять в професійних і вищих навчальних закладах буде дозволено групами не більше 20 осіб; - Заборона на роботу спортивних залів і фітнес-центрів, крім закладів, які можуть забезпечити відвідування не більше 1 людини на 10 м2 приміщення;
- Заборона на прийом дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку – санаторіїв і таборів в Києві та в межах його передмістя;
- Медичні установи призупинять планові госпіталізації. Зверніть увагу, що це обмеження не відноситься до надання медичної допомоги: вагітним, новонародженим, пацієнтам з онкозахворюванням, паліативних хворих та випадків, коли є ризик для життя пацієнта.
Варто також нагадати, що обмеження помаранчевої в Києві триватимуть щонайменше два тижні, так як рішення про пом’якшення карантину в регіонах України приймається не частіше, ніж раз на два тижні.
Друзі, а як Ви ставитесь до чергових карантинних обмежень в Києві і не тільки? Та чи дотримуєтесь Ви правил адаптивного карантину? Поділіться Вашою думкою …