З сьогоднішнього дня, підприємці та наймані працівники зможуть подавати документи на отримання 8 тис. грн. державної допомоги.
З сьогоднішнього дня, підприємці та наймані працівники зможуть подавати документи на отримання 8 тис. грн. державної допомоги.
Що це означає?
Нагадаємо, що одноразова державна допомога передбачена Законом №1358-IX «про допомогу застрахованим особам на період карантину», для тих, хто постраждав внаслідок введення жорстких карантинних обмежень в своєму регіоні.
Заявки приймаються через портал або мобільний додаток «Дія» за посиланням – https://diia.gov.ua/…/odnorazova-materialna-dopomoga….
Водночас право на отримання допомоги мають представники лише 39-ти видів економічної діяльності.
Перелік таких КВЕД-ів наведено в Постанові Уряду №329 від 07.04.2021р. ➡️ https://www.kmu.gov.ua/…/a82/607077a82e5e5459909581.doc.
Даним документом Кабмін схвалив механізми виплат. Таким чином, кошти перераховуватимуться автоматично після подачі та схвалення заявки через цифровий майданчик «Дія».
Глава Уряду закликав громадян, що знаходяться в регіонах з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки, надсилати якнайшвидше заявки на отримання допомоги. Кабмін планує витратити близько 3-х млрд. грн. на таку програму підтримки.
Друзі, а як Ви вважаєте, чи є вмотивованою сума компенсації у 8 тис. грн.? Поділіться Вашою думкою…