З 10.11.2021 року закінчується пільговий період розмитнення автомобілів на європейській реєстрації.
З 10.11.2021 року закінчується пільговий період розмитнення автомобілів на європейській реєстрації.
Що це означає?
Нагадаємо, що спрощене митне оформлення для таких авто передбачене ЗУ №1402-ІХ та №1403-ІХ. Після закінчення пільгового періоду розмитнення відбуватиметься за повною вартістю, а y водіїв буде на це лише десять днів після перетину кордону.
Виключенням стануть учасники бойових дій, які перебувають безпосередньо на території Операції Об’єднаних сил, більш як 90 днів з дня набрання чинності вищезазначених законів (з 15.06.2021 року), можуть скористатися цими спрощеннями до 08.02.2022 року.
Як будуть штрафувати?
Усім, хто не встиг поставити на облік свої авто на європейській реєстрації, після 10 листопада загрожує штраф у розмірі 170 тис. грн. або конфіскація автомобіля.
Якщо патрульний зупинить нерозмитнений автомобіль, він випише штраф 8,5 тис. грн. і передасть інформацію про порушника митникам.
Власник автомобіля отримає відповідну інформацію поштою, за адресою реєстрації.
Порушникам також загрожує накладення арешту на рахунки і майно.
Друзі, а що Ви думаєте про такі штрафи за нерозмитнене авто? Поділіться Вашою думкою…