Ольга Драчевська — Засновник та генеральний директор Юридичної компанії «Інколанс» у ефірі ток-шоу «По-людськи» на UA: ПЕРШИЙ.
Темою ефіру стала історія 33 річної жінки-дикунки, яка була покинута напризволяще багато років тому.
Киянці Юлії 33 роки, а про її існування сусіди дізнались тільки зараз. Жінка не вміє писати та читати.
З помешкання виходить лише вночі, а харчується на смітниках.
Проте коли журналісти ток-шоу почали знімати цю історію, то не сподівались, що на їхніх очах відбуватиметься афера: жінку спробують позбавити житла, котре їй дісталось у спадок від покійних батьків.
То що ж загрожує жінці? Та хто стоїть за цією аферою?
Повний випуск ток-шоу «По-людськи» дивіться за посиланням – https://www.youtube.com/watch?v=BsNE1xgauE4