Юридична компанія

9:00 - 18:00

Працюємо з Пн по Пт

+380970792155

Facebook

Instagram

YouTube

Парламент ввів нові штрафи для водіїв.

Incolanse LTD ООО «Инколанс» ТОВ «Інколанс»
Парламент ввів нові штрафи для водіїв. Відповідний Законопроект №2695 у другому читанні підтримали 325 депутатів.
Що це означає?
Після набрання чинності документу, штраф за керування авто в нетверезому стані становитиме від 17 тис. грн за перший випадок, а за повторне порушення штраф становитиме 34 тис. грн..
Якщо водій втретє за рік скоїть таке правопорушення, то йому загрожуватиме 51 тис. грн. штрафу з позбавленням права на водіння на 10 років із конфіскацією авто.
Що ще зміниться?
Крім вищезазначених штрафів, депутати підвищили мінімальний штраф до 510 гривень за наступні порушення:
  1.  Не пристебнутий пасок безпеки;
  2.  Відсутність шолома у мотоцикліста;
  3.  Неосвітлений номерний знак;
  4.  Розмова по телефону за кермом без гарнітури;
  5.  Порушення правил проїзду перехресть, зупинок, проїзд на заборонний сигнал світлофора, правил обгону.
Штраф в розмірі 3,4 тис. грн пропонують ввести за перевищення швидкості в населених пунктах більш ніж на 50 км/г.
При цьому за перевищення швидкості від 20 до 50 км/г будуть штрафувати на 340 грн.
Зверніть увагу, що Парламент все ж таки не підтримав «спірну» норму щодо безпідставної зупинки водіїв.
За водіння авто без водійського посвідчення – штраф в 425 грн, якщо ж у водія взагалі немає водійського посвідчення – 3,4 тис. грн.
Водіїв, які були позбавлені водійського посвідчення, будуть штрафувати на 20,4 тис. грн.
  • Пішоходам, які переходять дорогу в недозволеному місці, загрожує штраф в 255 грн.
  • За порушення правил дорожнього руху велосипедистами штраф підвищать до 340 грн.
Друзі, а що Ви думаєте про таке підвищення штрафів для водіїв ? Чи буде це сприяти зменшенню вищезазначених правопорушень? Поділіться Вашою думкою …

Оставить отзыв

Leave a feedback

Залишити відгук