Парламент планує розглянути законопроекти щодо присвоєння кожному громадянину офіційного e-mail.
Друзі, Парламент планує розглянути законопроекти щодо присвоєння кожному громадянину офіційного e-mail адрес при видачі паспортів.
Відповідні законопроекти №3860 і №3861 були зареєстровані у Верховній Раді 16 липня.
Про що законопроекти?
Документ №3860 передбачає внесення змін до низки законодавчих актів для забезпечення використання офіційної електронної пошти, а саме зміни в: Господарський процесуальний кодекс, Кодекс адмінсудочинства та Цивільний кодекс.
А в документі №3861 мова йде про процедуру привласнення та використання офіційної електронної пошти.
Для чого це потрібно?
Таким чином, депутати хочуть зобов’язати юросіб , Фоп-ів , адвокатів, арбітражних керуючих та фізосіб – завести собі e-mail з метою використання його для офіційного листування.
Як це буде працювати?
E-mail буде складатися з домену , собачки «@» та ідентифікатора.
Ідентифікатором для юросіб пропонується брати код відповідно до Єдиного держреєстру юридичних осіб.
Для Фоп – реєстраційний номер облікової картки платника податків.
Важливо! У разі прийняття відповідних Законів, листи, спрямовані на офіційну електронну адресу, будуть вважатися відправленими та офіційно врученими і не будуть вимагати додаткового документального підтвердження їх направлення.
Коли будуть присвоювати e-mail?
Під час державної реєстрації Юрособам та Фоп-ам офіційний e-mail буде присвоюватися автоматично в ЄДР.
Громадянину, що отримує паспорт в перше – автоматично будуть присвоювати офіційний e-mail і забезпечувати доступ до нього.
Також зазначено, що демон «ru» буде заборонений для створення офіційного e-mail.
Друзі, а що Ви думаєте про присвоєння офіційних e-mail адрес для українців? Чи зможе держава втілити цю ініціативу в життя та забезпечити її повноцінне та нормальне функціонування? Поділіться Вашою думкою…