Парламент пропонує виплачувати по 150 тис. грн. за народження третьої дитини.
Парламент пропонує виплачувати по 150 тис. грн. за народження третьої дитини. Відповідний Законопроект №5585-1 профільний комітет ВРУ рекомендував прийняти за основу.
Що це означає?
Отже, документом пропонують встановити наступний розмір допомоги при народженні:
- першої дитини – 50 тисяч гривень;
- другої дитини – 100 тисяч гривень;
- третьої та кожної наступної дитину – 150 тисяч гривень.
Нагадаємо, що №5585-1 є альтернативним законопроектом до Урядового №5585. Натомість члени профільного комітету ВРУ запропонували підтримати саме проект закону № 5585-1, оскільки в ньому пропонується оптимальне співвідношення виплат при народженні першої, другої і третьої дитини.
Крім цього, комітет пропонує в прикінцевих положеннях ЗУ «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» передбачити щорічну індексацію цієї допомоги. На сьогоднішній день розмір допомоги при народженні першої дитини становить 41 280 тисяч гривень.
Друзі, а як Ви вважаєте, чи сприятимуть запропоновані зміни до демографічного зростання в Україні? Та чи дозволять такі суми забезпечити дитину найнеобхіднішим в перші роки життя? Поділіться Вашою думкою…