Уряд вніс зміни до правил карантину.
Уряд вніс зміни до Постанови №1236 від 09.12.20 р. стосовно правил карантину. Зміни торкнуться громадян, що отримали вакцинацію.
Що це означає?
Отже, нові зміни передбачають поділ Covid-сертифікатів на «жовті» та «зелені». «Жовтий» сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а «зелений» – про повний курс.
Окрім цього, документ міститиме інформацію про:
- негативний результат тестування (чинний 72 години);
- одужання від Covid-19.
Що зміниться?
У МОЗ інформують, що при запровадженні «жовтого» рівня карантинної небезпеки, навчальні заклади будуть працювати, якщо не менше 80% працівників матимуть один з сертифікатів.
До того ж обмеження «жовтого» рівня не діятимуть, якщо всі учасники та не менше 80% організаторів масових заходів, працівників кінотеатрів, театрів, музеїв чи інших культурних закладів, спортзалів і басейнів матимуть такі сертифікати.
Зверніть увагу, що власники вищезазначених об’єктів інфраструктури – самостійно вирішуватимуть, чи буде заклад надавати послуги тільки вакцинованим громадянами, або ж заклад дотримуватиметься, без винятку, всіх обмежень.
У «червоному» рівні епідемічної небезпеки, навчальні заклади працюватимуть тільки при 100% працівників з «зеленим» сертифікатом.
Аналогічно й з масовими заходами – у всіх має бути «зелений» сертифікат.
Сертифікати матимуть кольорові позначки виключно в цифровому форматі.
Відповідна Постанова КМУ № 954 від 13.09.21р. набирає чинності 20.09.21 р.
Друзі, а як Ви ставитеся до змін стосовно правил карантину? Поділіться Вашою думкою…