Уряд вніс зміни щодо правил в’їзду іноземців на період дії карантинних обмежень в Україні.
Друзі, Уряд вніс зміни до Постанови №461 від 22.07.2020 р., щодо правил в’їзду іноземців на період дії карантинних обмежень в Україні. Відповідну Постанову №888 було прийнято 28.09.2020 року.
Що змінили?
Згідно з документом, відтепер іноземцям дозволено в’їзд в Україну тільки при наявності страхового полісу, крім цього, самоізоляції підлягають особи, які прибули з держави або які є громадянами держав з високим рівнем поширення COVID-19.
Вимоги до страхового полісу.
Для того, що б перетнути кордон України, іноземцям та особам без громадянства, необхідно мати:
Поліс повинен покривати витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, і діє на термін перебування в Україні.
Постанова №888 від 28.09.2020 року, передбачає і перелік осіб, хто не підпадає під цю вимогу:
Щодо самоізоляції, то особам, які перетинають держкордон і прибувають з держави з широким розповсюдженням COVID-19 необхідно пройти самоізоляцію терміном в 14 днів.
Ця вимога не поширюється на осіб:
З усіма категоріями осіб, на яких не поширюється вимога щодо страховки та самоізоляції, можна переглянути за посиланням
https://www.kmu.gov.ua/…/745/5f721f7455ca2281746029.doc
Друзі, а що Ви думаєте про такі вимоги для іноземців? Чи виправдані такі заходи? Поділіться Вашою думкою…