Уряд затвердив порядок дій при введенні в Україні комендантської години.
Друзі, на Урядовому засіданні від 8.07.2020 року, було прийнято постанову № 573, якою Кабмін затвердив порядок дій при введенні в Україні комендантської години.
З-за чого можуть ввести комендантську годину?
Згідно з документом, ввести комендантську годину можна лише за наявності:
1️⃣. реальної загрози життю і безпеці осіб
2️⃣. загрози інтересам суспільства чи держави.
Або ж для забезпечення громадського порядку.
Як це буде відбуватись?
Комендантська година вводиться наказом військового командування або військової адміністрації.
У відповідному наказі зазначається наступне:
📌комендант;
📌час комендантської години;
📌межі території її введення;
📌порядок руху ТЗ;
📌порядок функціонування та перебування комендатури.
Хто контролює?
Патруль, який підпорядковується коменданту, буде здійснювати контроль над дотриманням комендантської години. Патруль має право затримувати та доставляти порушників у відділення Нацполіції, проводити огляд речей, ТЗ та багажу, що перевозяться цими особами.
Крім цього, створюється система пропускного режиму. За рішенням коменданта особам видається пропуск. Без такого пропуску – забороняється перебувати у визначений час на вулицях, громадських місцях.
Друзі, а що Ви думаєте про такий порядок введення комендантської години? Та чи необхідно було його вводити в пікові моменти розповсюдження коронавірусної хвороби в Україні? Поділіться Вашою думкою…