Уряд затвердив порядок проведення обстеження будівель та споруд, пошкоджених унаслідок військової агресії РФ.
Важливо!
Уряд затвердив порядок проведення обстеження будівель та споруд, пошкоджених унаслідок військової агресії РФ.
Обстеження будівель та споруд здійснюватиметься після виконання робіт із розмінування, аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт.
Відповідний проект Постанови Уряд прийняв 05.04.2022р. , проте, станом на 08.04.2022р. текст документу відсутній на «Урядову Порталі».
Згідно офіційного прес-релізу, Уряд затвердив механізм проведення обстеження пошкоджених в результаті збройної агресії росії будівель і споруд, зокрема об’єктів критичної інфраструктури, для визначення можливості їх подальшої експлуатації, виконання відновлювальних робіт або демонтажу.
Відтак Уряд активно працює над тим, щоб відновлення інфраструктури країни розпочалось якнайшвидше.
Для цього нам потрібно розуміння, що можна відновити, а що маємо відбудувати після закінчення війни та повернення до нормального життя.
Змінами до Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію об’єктів будівництва передбачено:
механізм проведення обстеження пошкоджених внаслідок збройної агресії росії об’єктів, а також об’єктів, пошкоджених внаслідок надзвичайних ситуацій іншого характеру;
механізм обстеження об’єктів для визначення можливості реконструкції існуючих об’єктів з метою зміни функціонального призначення, зокрема, «перепрофілювання» існуючих будівель для проживання евакуйованого населення, внутрішньо переміщених осіб;
розширення кола виконавців робіт з обстеження пошкоджених об’єктів – на період дії в Україні правового режиму воєнного стану та протягом наступних 90 календарних днів.
Слідкуємо уважно за ситуацією з фінальним текстом Постанови.
Тримаємо стрій!
Все буде Україна!