Уряд зробив фінальний крок до створення Бюро економічної безпеки України.
Уряд зробив фінальний крок до створення Бюро економічної безпеки України. Відповідну постанову Кабмін прийняв учора.
Що це означає?
Отже, БЕБ – це центральний орган виконавчої влади, на який покладаються завдання щодо протидії правопорушенням, що посягають на функціонування економіки держави. БЕБ отримає повноваження СБУ та податкової міліції у сфері боротьби з економічними злочинами. Основною функцією БЕБ буде аналітична робота, а не силові повноваження.
Зверніть увагу, що нещодавно адвокат та засновник Юридичної компанії «Інколанс» Ольга Драчевская вже детально проаналізувала всі нюанси прийнятого Закону №1150-ІХ «Про Бюро економічної безпеки України», з якими Ви можете ознайомитися за посиланням
http://www.incolanse.com/…/%d0%bf%d0%b5%d1%80%d0%b5%d0…/
Фахівці також вважають, що за рік-два ефективної роботи БЕБ – українська економіка повністю може вийти з «тіні». Нагадаємо, що Закон №1150-ІХ про створення БЕБ було прийнято 28 січня 2021 року. Президент підписав документ 22 березня.
Друзі, а що Ви думаєте про створення БЕБ та які перспективи у новоствореного державного органу?Поділіться Вашою думкою…