Уряд посилює карантинні заходи на час розповсюдження «коронавіруса» в Україні.
Друзі, зверніть увагу, що на вчорашньому засіданні Уряду було вирішено посилити карантинні заходи на час розповсюдження «коронавіруса» в Україні. Ініціатором документу виступило МОЗ України, пообіцявши його доопрацювати за сьогодні.
Що це означає?
У зв’язку з прогресуючою тенденцією зараження громадян вірусом COVID-19, було прийнято рішення – ввести більш жорсткі карантинні вимоги.
Виходячи з практик інших країн, які найефективніше протистоять пандемії, вирішено встановити нові обмеження щодо транспорту, самоізоляції, а також обсервації.
Окрім цього, в Офісі президента, наразі активно обговорюють ініціативу щодо введення режиму “всі повинні бути в масках”, з 6 по 24 квітня.
Це пояснюється тим, що саме на середину квітня в Україні очікується пік захворюваності від COVID -19.
Які будуть введені заборони?
Згідно з рішенням Кабміну, у період карантину в Україні заборонено:
1️⃣.Знаходитись без маски(респіратора) у місцях загального користування;
2️⃣.Переміщення більше двох осіб(крім випадків службової необхідності та супроводу дітей);
3️⃣.Особам, що не досягли шістнадцятирічного віку перебувати в місцях загального користування без супроводу повнолітніх;
4️⃣.Відвідувати сквери, парки, зони призначені для відпочинку (окрім випадків службової необхідності та для вигулу домашніх тварин однією людиною);
5️⃣.Відвідувати дитячі та спортмайданчики;
6️⃣.Проводити всі види масових заходів, в яких беруть участь більше десяти осіб( окрім заходів, які потрібні для забезпечення роботи держорганів та органів місцевого самоврядування.)
Однак поки що залишається не вирішеним питання, з якого числа набувають чинності нові обмеження, так як у МОЗ конкретної дати ще не назвали.
Друзі, а що Ви думаєте про такі додаткові карантинні заходи?
Та чи одягаєте Ви маски, чи респіратори, під час відвідування місць загального користування? Поділіться Вашою думкою…
А головне, будьте здорові та бережіть себе і своїх близьких.