У додатку «Дія» з’являться електронне свідоцтво про народження дитини та інформація щодо належного користувача авто.
Друзі, наступного тижня у додатку «Дія» з’являться декілька нових сервісів, таких як, електронне свідоцтво про народження дитини та інформація щодо належного користувача авто.
Також в бета тесті почали працювати сервіси щодо перегляду та оплати:
- Штрафів ПДР (фото – відеофіксація порушень)
- Боргів за виконавчим провадженням.
Електронна квитанція, що підтверджує факт оплати, збережеться в додатку.
Як буде працювати цифрове свідоцтво про народження дитини?
Варто нагадати, що нещодавно(23.09.2020), Уряд прийняв постанову, яка впроваджує цифрове свідоцтво про народження дітей до 14 років та прирівнює його до паперового аналогу.
Тобто, тепер, вони мають однакову юридичну силу.
Зверніть увагу, що свідоцтво про народження буде відображатися в мобільному додатку в обох батьків. Крім цього, в додатку буде відображатися і актуальна прописка дитини.
Як буде працювати функція «належний користувач авто» ?
Слід почати з того, що належний користувач — особа, яка на законних підставах керує авто іншої особи, але не є її власником . Тобто, після запуску сервісу, водії зможуть керувати авто, яка належить іншим, з цифровим техпаспортом у «Дії». За словами розробників «Дія» , сервіс обіцяють презентувати вже 5 жовтня, коли відбудеться онлайн – презентація «Diia Summit», яка присвячена запуску нових послуг в «Дія».
Щоб скористатися новім функціоналом, Вам потрібно через кабінет водія призначити належного користувача і вже після цього інформація відобразиться у додатку.
Друзі, а які сервіси та цифрові документи необхідно було б додати у «Дію»? Та чи користуєтьсь Ви вже доступними її сервісами ? Поділіться Вашою думкою…