23 серпня в Україні вшановують один з трьох ключових державних символів – синьо-жовтий стяг!
23 серпня в Україні вшановують один з трьох ключових державних символів – синьо-жовтий стяг!
Це також наш національний символ!
Символ нашої української ідентичності, єдності, гідності та незалежності!
Символ боротьби за волю!
Дякуємо українським воїнам за те, що саме він майорить над вільними і звільненими містами України!
Зі святом Державного Прапора, українці!
Переможемо!