МВС починає вводити відео-фіксацію проведення допитів в поліцейських відділках.
Друзі, зверніть увагу, що МВС починає вводити відео-фіксацію проведення допитів в поліцейських відділках. На сьогоднішній день, система введена лише в чотирьох ізоляторах тимчасового тримання(далі - ІТТ), а найближчим часом з'явиться у всіх підрозділах поліції. Що це означає? Як повідомили в МВС, система буде називатися "Custody Records", з її допомогою планують протидіяти незаконному насильству та тиску під час допитів, а також автоматизувати роботу поліцейських. Система буде діяти як на захист затриманої особи, так і поліцейського. До того ж після останніх резонансних подій в Кагарлику, впровадження даної системи є вкрай необхідним. Як показали результати тих ІТТ, де вже працює система, то в них зменшилася кількість...
Читати далі